wpgooglemaps - en to lt_LT translation catalogue (967 entries)

en: Live Tracking Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Draw Polylines
lt_LT: Linijinės diagramos

en: Line Color and Weight
lt_LT: Linijos spalva

en: Enable
lt_LT: Aktyvuoti sluoksnius

en: Marker Ratings
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Example range settings:
lt_LT: Karuselės nustatymai

en: Example step settings:
lt_LT: Išsaugoti stiliaus nustatymus

en: Basic Only
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Marker Separation
lt_LT: Žymeklio aprašymas

en: Enable Separation
lt_LT: Įgalinti numeraciją

en: Placeholder Marker
lt_LT: Kategorijos žymeklis

en: Affect Radius
lt_LT: Spindulys

en: Meters
lt_LT: Kilometrai

en: Animate Separation
lt_LT: Animacija

en: Animation Duration
lt_LT: Animacija

en: Stagger Animation
lt_LT: Animacija

en: Maximum Group Size
lt_LT: Įkelti failą

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en: Near-Vicinity Marker Control Settings
lt_LT: Lankytojų sukurtų žymeklių įvesties nustatymai

en: Near-Vicinity Line Color
lt_LT: Linijos spalva užvedus pelę

en: Near-Vicinity Line Opacity
lt_LT: Linijos tamsumas

en: Near-Vicinity Line Thinkness
lt_LT: Linijos storis

en: Maximum group size
lt_LT: Įkelti failą

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Requires WP Go Maps - Pro add-on Version 8
lt_LT: Naudojatės WP Google Maps pirmą kartą?

en: settings
lt_LT: Nustatymai

en: Geocode was not successful for the following reason
lt_LT: Geokodas nepavyko dėl šių priežasčių

en: More details
lt_LT: daugiau informacijos

en: Advanced Map Settings
lt_LT: Papildomi žemėlapio nustatymai

en: Enable Mass Marker Support
lt_LT: Įjungti masinio žymėjimo palaikymą

en: Save
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
lt_LT: API užklausos metu Įvyko netikėta klaida </p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Bandyti dar kartą</a>

en: An unknown error occurred
lt_LT: Įvyko nežinoma klaida

en: Your settings have been saved.
lt_LT: Jūsų nustatymai išsaugoti.

en: Marker Clustering
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Advanced Settings
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: Create Map
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Marker Data Cleared.
lt_LT: Žymeklio duomenų vieta

en: Enable Advanced Options
lt_LT: Aktyvuoti išplėstinį stilių

en: Max Zoom
lt_LT: Priartinimo lygis

en: Cluster Font Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Icons
lt_LT: Ikona

en: Reset
lt_LT: Nustatyti iš naujo

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Height
lt_LT: Aukštis

en: Marker Clustering - Advanced Settings
lt_LT: Žymeklių sąrašo nustatymai

en: Options
lt_LT: rodyti nustatymus

en: Marker Clusters
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Enable Clustering
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: WP Go Maps - KML Importer
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Assigned Map
lt_LT: Priskirti prie

en: new map
lt_LT: Susiję žemėlapiai

en: Assigned Category
lt_LT: Priskirti prie

en: None
lt_LT: Nėra

en: new category
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Upload
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Your KML file has been successfully imported. View your markers on your
lt_LT: Jūsų CSV byla sėkmingai įkelta

en: map here
lt_LT: čia

en: Add Map
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Insert Map
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Icon
lt_LT: Ikona

en: Map Data
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Marker Data
lt_LT: Žymeklio duomenų vieta

en: Polygon Data
lt_LT: Daugiakampio duomenys

en: Polyline Data
lt_LT: Linijinės diagramos duomenys

en: Upload Map CSV File
lt_LT: Įkelti CSV bylą

en: Replace existing data with data in file
lt_LT: Pakeisti esamus duomenis duomenimis iš bylos

en: Import CSV
lt_LT: Pagalbos forumas

en: Download ALL map data to a CSV file
lt_LT: Atsisiųsti visų žymeklių duomenis CSV byloje

en: Download CSV
lt_LT: Parsisiųsti kaip CSV failą

en: Upload Marker CSV File
lt_LT: Įkelti CSV bylą

en: Geocode
lt_LT: Trumpinys

en: Automatically geocode addresses to GPS co-ordinates if none are supplied
lt_LT: Jei nėra pateikta GPS koordinačių, adresus geokoduoti automatiškai

en: Google API Key (Required)
lt_LT: Google API raktas (Būtinas)

en: Download ALL marker data to a CSV file
lt_LT: Atsisiųsti visų žymeklių duomenis CSV byloje

en: Upload Polygon CSV File
lt_LT: Įkelti CSV bylą

en: Download ALL polygon data to a CSV file
lt_LT: Atsisiųsti visų žymeklių duomenis CSV byloje

en: Upload Polyline CSV File
lt_LT: Įkelti CSV bylą

en: Download ALL polyline data to a CSV file
lt_LT: Atsisiųsti visų žymeklių duomenis CSV byloje

en: Import Log
lt_LT: Pagalbos forumas

en: Marker Categories
lt_LT: Žymeklio kategorijos

en: New Category
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: Add Category
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: Image
lt_LT: Nuotrauka

en: Upload Image
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Assigned to
lt_LT: Priskirti prie

en: Save Category
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Create Category
lt_LT: Žymeklio kategorija

en: Edit Category
lt_LT: Kategorija

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Linked Maps
lt_LT: Susiję žemėlapiai

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Trash
lt_LT: Šiukšliadėžė

en: Marker Fields
lt_LT: Žymeklio pavadinimas

en: Add Field
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Save Fields
lt_LT: Išsaugoti žymeklį

en: Enable Directions
lt_LT: Įgalinti nuorodas?

en: Directions Box Style
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Open by default
lt_LT: Info lango nustatymai

en: Directions Box Width
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Default 'To' address
lt_LT: Adresas 'Į' pagal nutylėjimą

en: Default 'From' address
lt_LT: Adresas 'Į' pagal nutylėjimą

en: Display directions on the page
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Intelligent
lt_LT: Palydovas

en: Force Google Maps mobile app
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Destination Icon
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Route Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Route Weight
lt_LT: Aukštis

en: Route Opacity
lt_LT: Linijos tamsumas

en: Get Directions
lt_LT: Gauti nuorodas

en: From
lt_LT: Iš

en: To
lt_LT: Į

en: Add Waypoint
lt_LT: Pridėti daugiakampį

en: For
lt_LT: Su

en: Driving
lt_LT: Automobiliu

en: Walking
lt_LT: Pėsčiomis

en: Transit
lt_LT: Eismo sluoksnis

en: Bicycling
lt_LT: Dviračiu

en: hide options
lt_LT: slėpti nustatymus

en: Avoid Tolls
lt_LT: Vengti mokamų kelių

en: Avoid Highways
lt_LT: Vengti greitkelių

en: Go
lt_LT: Pirmyn

en: Fetching directions...
lt_LT: Gaunamos nuorodos...

en: Import
lt_LT: Pagalbos forumas

en: URL
lt_LT: Nuotraukos URL

en: Airtable
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Import URL
lt_LT: Pagalbos forumas

en: (beta)
lt_LT: beta

en: Max upload size
lt_LT: Įkelti failą

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Airtable URL
lt_LT: Bazinė lentelė

en: View Log
lt_LT: Žiūrėti

en: Export
lt_LT: Pagalbos forumas

en: Data Type
lt_LT: Tipas

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Custom Fields
lt_LT: Individualus žymeklis

en: Markers
lt_LT: Žymekliai

en: Ratings
lt_LT: Nustatymai

en: Polygons
lt_LT: Daugiakampiai

en: Polylines
lt_LT: Linijinės diagramos

en: Heatmap Datasets
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Point Labels
lt_LT: Įgalinti debesų sluoksnį?

en: Maps
lt_LT: Žemėlapiai

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti

en: Select None
lt_LT: Pasirinkti

en: Map
lt_LT: Žemėlapiai

en: Global Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Styling Settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Important Note
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Create Backup
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Share Location
lt_LT: Išsaugoti žymeklio vietą

en: Get directions
lt_LT: Gauti nuorodas

en: Enable field filtering
lt_LT: Įgalinti nuorodas?

en: This is a retina ready marker
lt_LT: Šis žymeklis yra pritaikytas retina ekranui.

en: Retina Ready
lt_LT: Tinklainė paruošta

en: Create
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Welcome
lt_LT: Sveiki atvykę į

en: Would you like to offer directions to users?
lt_LT: Lesiti vartotojams gauti nuorodas į jūsų žymeklius!

en: Do you want a marker listing?
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Kilometers
lt_LT: Kilometrai

en: Miles
lt_LT: Mylios

en: Prev
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Sekantis

en: Create map
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Directions:
lt_LT: Nuorodos

en: Directions Box Open by Default?
lt_LT: Atidaryti nuorodų langą automatiškai?

en: Yes, on the left
lt_LT: Taip, kairėje

en: Yes, on the right
lt_LT: Taip, dešinėje

en: Yes, above
lt_LT: Taip, viršuje

en: Yes, below
lt_LT: Taip, apačioje

en: Directions behaviour
lt_LT: Nuorodos

en: Destination Icon Picker
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Directions route color
lt_LT: Nuorodos

en: Directions route weight
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Directions route opacity
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: show options
lt_LT: rodyti nustatymus

en: Print directions
lt_LT: Spausdinti nuorodas

en: Reset directions
lt_LT: Anuliuoti nuorodas

en: Use Google Maps API:
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: Load Google Maps API:
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: Always include Google Maps API on pages:
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: Always exclude Google Maps API on pages:
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Find Addresses
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Scheduling Options
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: Start Date
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Import Data
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Select File
lt_LT: Pasirinkti

en: Export Data
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Marker Filtering
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Preview
lt_LT: Ankstesnis

en: Saving...
lt_LT: Išsaugoma

en: Use Icon
lt_LT: Ikona

en: Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Weight
lt_LT: Aukštis

en: Brightness
lt_LT: Linijos storis

en: Saturate
lt_LT: Žymeklio duomenų vieta

en: Opacity
lt_LT: Tamsumas

en: Marker Library
lt_LT: Žymeklio kategorija

en: Directions
lt_LT: Nuorodos

en: Advanced Custom Fields
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: all
lt_LT: Visi

en: Location
lt_LT: Mano padėtis

en: Advanced
lt_LT: Papildomi

en: Latitude
lt_LT: Žymeklio platuma

en: Longitude
lt_LT: Žymeklio ilguma

en: No WP Go Maps coordinates found
lt_LT: tik su WP Google Maps

en: Filter by
lt_LT: Filtruoti pagal

en: There was a problem deleting the category.
lt_LT: Nepavyko ištrinti kategorijos.

en: Delete Category
lt_LT: Ištrinti kategoriją

en: Are you sure you want to delete the category
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti kategoriją

en: All Maps
lt_LT: Visi žemėlapiai

en: All maps
lt_LT: Visi žemėlapiai

en: All
lt_LT: Visi

en: All Categories
lt_LT: Kategorijos

en: No widget type selected
lt_LT: Įgalinti kategorijos pasirinkimą

en: WP Go Maps
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Error: The map ID
lt_LT: Klaida: žemėlapio ID

en: does not exist
lt_LT: neegzistuoja

en: Title / Description:
lt_LT: Pavadinimas / Aprašymas:

en: WP Go Maps - Custom Fields
lt_LT: WP Google Maps klaidų žurnalas

en: Filter Type
lt_LT: Filtruoti pagal

en: InfoWindows
lt_LT: Info langas

en: Marker Listings
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Actions
lt_LT: Atlikti

en: Dropdown
lt_LT: Išskleidžiamas

en: Checkboxes
lt_LT: Varnelės

en: Add
lt_LT: Pridedama

en: Manage Backups
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Import Airtables
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Marker data found.
lt_LT: Žymeklio duomenų vieta

en: Import GeoJSON
lt_LT: Pagalbos forumas

en: GPX Data
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: New Imported Polyline
lt_LT: Pridėti naują linijinę diagramą

en: New Imported Marker
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: New Imported Category
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: New Imported Label
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: New Imported Image
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: KML Data
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Import Settings
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: CSV Data
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Map data found.
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Polygon data found.
lt_LT: Daugiakampio duomenys

en: Polyline data found.
lt_LT: Linijinės diagramos duomenys

en: Unable to import file.
lt_LT: Nepavyko įkelti CSV

en: Last Run
lt_LT: Paskutinis

en: Are you sure you wish to delete this file?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį žymeklį:

en: Are you sure you wish to delete this scheduled import?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį

en: Backup deleted
lt_LT: Ištrinti

en: Missing polygon data
lt_LT: Daugiakampio duomenys

en: Missing polyline data
lt_LT: Linijinės diagramos duomenys

en: Header 1 should be 'id', not
lt_LT: Antraštė 1 turėtų būti 'id', o ne

en: Header 2 should be 'map_id', not
lt_LT: Antraštė 2 turėtų būti 'map_id', o ne

en: Header 3 should be 'address', not
lt_LT: Antraštė 3 turėtų būti 'address', o ne

en: Header 4 should be 'description', not
lt_LT: Antraštė 4 turėtų būti 'aprašymas', o ne

en: Header 5 should be 'pic', not
lt_LT: Antraštė 5 turėtų būti 'pic', o ne

en: Header 6 should be 'link', not
lt_LT: Antraštė 6 turėtų būti 'link', o ne

en: Header 7 should be 'icon', not
lt_LT: Antraštė 7 turėtų būti 'icon', o ne

en: Header 8 should be 'lat', not
lt_LT: Antraštė 8 turėtų būti 'lat', o ne

en: Header 9 should be 'lng', not
lt_LT: Antraštė 9 turėtų būti 'lng', o ne

en: Header 10 should be 'anim', not
lt_LT: Antraštė 10 turėtų būti 'anim', o ne

en: Header 11 should be 'title', not
lt_LT: Antraštė 11 turėtų būti 'title', o ne

en: Header 12 should be 'infoopen', not
lt_LT: Antraštė 12 turėtų būti 'infoopen', o ne

en: Header 13 should be 'category', not
lt_LT: Antraštė 13 turėtų būti 'category', o ne

en: Header 14 should be 'approved', not
lt_LT: Antraštė 14 turėtų būti 'approved', o ne

en: Header 15 should be 'retina', not
lt_LT: Antraštė 15 turėtų būti 'retina', o ne

en: CSV import failed
lt_LT: Nepavyko įkelti CSV

en: Your CSV file has been successfully imported
lt_LT: Jūsų CSV byla sėkmingai įkelta

en: including Pro & Gold add-ons
lt_LT: įskaitant Pro &amp; Gold įskiepius

en: including Pro add-on
lt_LT: įskaitant Pro įskiepį

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Link
lt_LT: Nuoroda

en: More Details
lt_LT: daugiau informacijos

en: from your location
lt_LT: Mano padėtis

en: from searched location
lt_LT: Rodyti vartotojo lokaciją?

en: Add New Category
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: Pro Version
lt_LT: Pro versija

en: Create marker categories
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: with the
lt_LT: su

en: of WP Go Maps for only
lt_LT: tik su WP Google Maps

en: Problems with the plugin? See the troubleshooting manual.
lt_LT: Nesklandumai su įskiepiu? Žiūrėkite pagalbos vadovą.

en: Delete your Category
lt_LT: Ištrinti kategoriją

en: Add a Marker Category
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Category Name
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Category Marker
lt_LT: Kategorijos žymeklis

en: Category Image:
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Parent Category
lt_LT: Žymeklio kategorija

en: Edit a Marker Category
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Parent Category:
lt_LT: Žymeklio kategorija

en: Linked maps
lt_LT: Susiję žemėlapiai

en: Add a Polygon
lt_LT: Pridėti daugiakampį

en: Line Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Fill Color
lt_LT: Užpildyti spalva

en: Save Polygon
lt_LT: Išsaugoti daugiakampį

en: Edit Polygon
lt_LT: Redaguoti daugiakampį

en: Action
lt_LT: Atlikti

en: Delete this polygon
lt_LT: Ištrinti daugiakampį

en: Add a Polyline
lt_LT: Pridėti linijinę diagramą

en: Save Polyline
lt_LT: Išsaugoti linijinę diagramą

en: Edit Polyline
lt_LT: Redaguoti linijinę diagramą

en: Delete this polyline
lt_LT: ištrinti šią linijinę diagramą

en: Store Locator
lt_LT: Pardavimo vietos paieška

en: Show distance in:
lt_LT: Atstumą rodyti

en: Show bouncing icon:
lt_LT: Rodyti šokinėjantį žymeklį

en: Hide markers until search is done:
lt_LT: Slėpti visus žymeklius kol baigsis paieška

en: Default 'To' Address:
lt_LT: Adresas 'Į' pagal nutylėjimą

en: Enter Address
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Marker Listing
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Marker Listing Style
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Basic Table
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Basic List
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Advanced Table
lt_LT: Išplėstiniai žymekliai

en: Carousel
lt_LT: Karuselė

en: Approve this marker
lt_LT: Patvirtinti žymeklį

en: Map Options
lt_LT: rodyti nustatymus

en: Defaults
lt_LT: Adresas 'Į' pagal nutylėjimą

en: From Address
lt_LT: Adresas

en: To Address
lt_LT: Adresas

en: Map Settings
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: Focused Marker
lt_LT: Jūsų žymekliai

en: Initial Category
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: View Documentation
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Google
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: The map ID you have entered does not exist. Please enter a map ID that exists.
lt_LT: Aplankas neegzistuoja. Prašome jį sukurti.

en: Get directions to
lt_LT: Gauti nuorodas į

en: Thank you. Your marker is awaiting approval.
lt_LT: Ačiū. Laukiama žymeklio patvirtinimo.

en: km away
lt_LT: km nuo

en: miles away
lt_LT: mylių nuo

en: Getting your current location address...
lt_LT: Ieškoma jūsų dabartinė padėtis

en: Please prove that you are human by checking the checkbox above
lt_LT: Prašome pažymėti langelį, kad esate ne robotas

en: Advanced Options
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: Upload File
lt_LT: Įkelti failą

en: You will need a Google Maps Geocode API key for this to work. See <a href='https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/#Limits'>Geocoding Documentation</a>
lt_LT: Kad funkcija veiktų, jums reikės Google Maps Geocode API rakto. Žiūrėti https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/#Limits

en: There is a 0.12second delay between each request
lt_LT: Tarp kiekvienos užklausos yra 0.12 ekundės vėlavimas

en: Need help? Read the documentation.
lt_LT: Reikia pagalbos? Skaityti dokumentaciją

en: Visitor Generated Markers - Settings
lt_LT: Lankytojų sukurti žymekliai - Nustatymai

en: Enable Visitor Generated Markers?
lt_LT: Įgalinti lankytojų sukurtus žymeklius?

en: Who can add markers?
lt_LT: Kas gali pridėti žymeklį?

en: Everyone
lt_LT: Visi

en: Registered Users
lt_LT: Registruoti vartotojai

en: Allow users to add a description?
lt_LT: Leisti vartotojams įkelti paveikslėlį?

en: Allow users to select a marker category?
lt_LT: Leisti vartotojams pasirinkti žymeklio kategoriją?

en: Allow users to upload images?
lt_LT: Leisti vartotojams įkelti paveikslėlį?

en: Allow users to add a link to markers?
lt_LT: Leisti vartotojams įkelti paveikslėlį?

en: Add your own marker
lt_LT: Pridėti savo žymeklį

en: Marker Title
lt_LT: Žymeklio pavadinimas

en: Marker Title (Placeholder)
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Marker Address or GPS Location
lt_LT: Žymeklio adresas arba GPS vieta

en: Marker Address (Placeholder)
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Or click on the map and drag to add a marker
lt_LT: Arba spūstelėkite ant žemėlapio ir traukite, norėdami pridėti žymeklį

en: Marker Description
lt_LT: Žymeklio aprašymas

en: Marker Link
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Marker Category
lt_LT: Žymeklio kategorija

en: Marker Address
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Or right-click on the map and drag to add a marker
lt_LT: Arba spūstelėkite ant žemėlapio ir traukite, norėdami pridėti žymeklį

en: Please tick this box to prove you are human
lt_LT: Pažymėkite langelį, kad patvirtintumėt jog esate ne robotas

en: Add marker
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Adding
lt_LT: Pridedama

en: Your marker is pending approval.
lt_LT: Ačiū. Laukiama žymeklio patvirtinimo.

en: Visitor Generated Markers
lt_LT: Žymekliai sukurti lankytojų

en: Please <a href='./update-core.php'>update</a> your Pro Add-on to at least version 5.50 to allow for these settings
lt_LT: Norėdami įgalinti šiuos nustatymus, prašome <a href='./update-core.php'>update</a> jūsų Pro įskiepį į naujausią veriją 5.50

en: Automatically approve visitor generated markers
lt_LT: Automatiškai patvirtinti lankytojų sukurtus žymeklius

en: Strip all HTML tags in descriptions and titles
lt_LT: Nuimti visas aprašymo ir pavadinimo HTML žymes

en: Email Address
lt_LT: Adresas

en: Visitor Generated Marker Settings
lt_LT: Lankytojų sukurtų žymeklių nustatymai

en: Visitor Marker Input Settings
lt_LT: Lankytojų sukurtų žymeklių įvesties nustatymai

en: Registered
lt_LT: Registruoti vartotojai

en: Allow Descriptions
lt_LT: Aprašymas

en: Allow Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Allow Images
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Welcome to
lt_LT: Sveiki atvykę į

en: Amazing maps. Simple interface. Powerful functionality. World Class Support.
lt_LT: Nuostabus žemėlapis. Nesudėtinga sąsaja. Galingas funkcionalumas. Pasaulinio lygio pagalba.

en: What's new?
lt_LT: Kas naujo?

en: Let users search for products, branches and stores near them
lt_LT: Leisti vartotojams ieškoti produktų, skyrių ir parduotuvių šalia savęs

en: Create service areas or coverage maps with polygons
lt_LT: Sukurti paslaugų sritis arba užpildyti žemėlapį daugiakampiais

en: Create custom routes or outlines using polylines
lt_LT: Sukurti individualius maršrutus arba kontūrus, naudojant linijines diagramas

en: How did you find out about us?
lt_LT: Iš kur sužinojote apie mus?

en: WordPress.org plugin repository
lt_LT: WordPress.org įskiepių saugykla

en: What search term did you use?
lt_LT: Kokį terminą naudojote paieškoje?

en: Google or other search engine
lt_LT: Google ar kitas paieškos variklis

en: Friend recommendation
lt_LT: Draugų rekomendacijos

en: Other
lt_LT: Kiti

en: Please explain
lt_LT: Prašome paaiškinti

en: New to WP Go Maps?
lt_LT: Naudojatės WP Google Maps pirmą kartą?

en: You may want to
lt_LT: Gal norėtumėte

en: review our documentation
lt_LT: peržiūrėti mūsų dokumentaciją

en: before you get started. If you're a tech-savvy individual, you may skip this step.
lt_LT: prieš pradedant. Jei esate pažengęs vartotojas, galite praleisti šį etapą.

en: Help me!
lt_LT: Pagalba!

en: Visit our
lt_LT: Apsilankykite mūsų

en: Support Forum
lt_LT: Pagalbos forumas

en: for quick and friendly help. We'll answer your request within 24hours.
lt_LT: greitai ir draugiškai pagalbai. Atsakysime į jūsų užklausą per 24 valandas.

en: Feedback
lt_LT: Grįžtamasis ryšys

en: We need you to help us make this plugin better.
lt_LT: Jūsų pagalba padėtų mums padaryti šį įskiepį geresniu

en: Send us your feedback
lt_LT: Parašykite savo nuomonę

en: and we'll act on it as soon as humanly possible.
lt_LT: ir imsimės priemonių kaip įmanoma greičiau.

en: OK! Let's start
lt_LT: OK! Pradedam

en: Select your map:
lt_LT: Ištrinti žemėlapį

en: Marketing
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Translators
lt_LT: Eismo sluoksnis

en: Ready to get started?
lt_LT: Nerodyti adreso

en: Let's get started
lt_LT: OK! Pradedam

en: Experiencing problems with the plugin?
lt_LT: Susiduriate su problemomis dėl šio įskiepio?

en: WP Go Maps Troubleshooting Section
lt_LT: Trikdžių nustatymai

en: troubleshooting manual
lt_LT: Žiūrėti pagalbos vadovą.

en: or ask a question on our
lt_LT: Arba užduokite klausimą mūsų

en: WP Go Maps Support Forum
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Support forum.
lt_LT: Pagalbos forume.

en: Google Maps
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Selected Engine Features
lt_LT: Pasirinkti

en: No API keys required
lt_LT: Google API raktas (Būtinas)

en: Custom Map Tiles
lt_LT: Individualus žymeklis

en: Limited features
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Get an API Key
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: Use your own key
lt_LT: Pridėti savo žymeklį

en: Add your own
lt_LT: Pridėti savo žymeklį

en: What is the link to your site?
lt_LT: Kokį terminą naudojote paieškoje?

en: Enter your email address
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Enter your physical address
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Postal code
lt_LT: Trumpinys

en: You can create an API key from the <a href='https://wpgmaps.com/google-maps-developer-console/' target='_BLANK'>Google Developers Console</a>.
lt_LT: Gauti puikius žemėlapio žymeklius <a href='http://mapicons.nicolasmollet.com/' target='_BLANK' title='Great Google Map Markers'>here</a>

en: What tile server would you like to use?
lt_LT: Kokį terminą naudojote paieškoje?

en: Select Preset
lt_LT: Pasirinkti

en: Nightmode
lt_LT: Dešinė

en: Bulk Marker Editor
lt_LT: Paimti žymelkio duomenis iš

en: Always on top in Marker Listings
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Layer
lt_LT: Aktyvuoti sluoksnius

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Creating circles
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: <strong>Click</strong> on the map to set your circles center.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Editing circles
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: <strong>Click and drag</strong> the center of the circle to move it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Radius (km)
lt_LT: Spindulys

en: Example: 0.5 for 50%
lt_LT: (0 - 1.0) pavyzdys: 0.5 vietoje 50%

en: Enable Hover State
lt_LT: Aktyvuoti parduotuvių paiešką

en: Line Thickness
lt_LT: Linijos storis

en: Add Circle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Save Circle
lt_LT: Išsaugoti žymeklį

en: Creating heatmaps
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: (0 - 1.0) example: 0.5 for 50%
lt_LT: (0 - 1.0) pavyzdys: 0.5 vietoje 50%

en: Radius
lt_LT: Spindulys

en: Add Heatmap
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: Save Heatmap
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Creating overlays
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: <strong>Click</strong> on the map to set the first corner of your overlay.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: <strong>Click</strong> again to set the other corner and to finish drawing your overlay.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Editing overlays
lt_LT: Redaguoti daugiakampį

en: <strong>Click and drag</strong> corners of the overlay to resize it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Save Overlay
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Save Map
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Add more features with our Pro add-on
lt_LT: Naudojatės WP Google Maps pirmą kartą?

en: Help
lt_LT: Pagalba!

en: Pro Features
lt_LT: Pro versija

en: Add detailed information to your markers!
lt_LT: Pridėti detalią žymeklio informaciją!

en: Add detailed information to your markers with our Pro version!
lt_LT: Pridėkite išsamią informaciją prie žymeklių tik

en: Add custom icons to your markers!
lt_LT: Pridėti detalią žymeklio informaciją!

en: Display titles, descriptions, images, videos and categories.
lt_LT: Pridėkite savo sukurtas ikonas, pavadinimus, aprašymus, paveiksliukus bei nuorodas į jūsų žymeklius su

en: Create or upload custom marker icons for your markers!
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: Create or upload custom marker icons with our Pro version!
lt_LT: Sukurti individualius maršrutus arba kontūrus, naudojant linijines diagramas

en: Create new marker icons in minutes!
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Allow your visitors to get directions to your markers!
lt_LT: Lesiti vartotojams gauti nuorodas į jūsų žymeklius!

en: Allow your visitors to get directions to your markers with our Pro version!
lt_LT: Lesiti vartotojams gauti nuorodas į jūsų žymeklius!

en: Get directions to any of your markers!
lt_LT: Pridėti detalią žymeklio informaciją!

en: Create custom layouts with separated components
lt_LT: Sukurti individualius maršrutus arba kontūrus, naudojant linijines diagramas

en: Create unlimited maps and markers!
lt_LT: Sukurti neribotą skaičių žemėlapių

en: Create unlimited maps with our Pro version
lt_LT: Sukurti neribotą skaičių žemėlapių

en: Add image overlays to your map!
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: Add any image overlay to your map!
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: Add heatmaps to your map!
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: Add heatmaps with our Pro version
lt_LT: su Pro versija

en: Additional filter controls!
lt_LT: Išjungti Pan kotrolę

en: Advanced behaviour features.
lt_LT: Išplėstiniai žymekliai

en: General
lt_LT: Bendri nustatymai

en: Info Windows
lt_LT: Info langas

en: Integrations
lt_LT: Bendri nustatymai

en: Shortcodes
lt_LT: Trumpinys

en: Map Name
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Short code
lt_LT: Trumpinys

en: Copy this into your post or page to display the map
lt_LT: norint atvaizduoti žemėlapį, įkelti tai į puslapį ar į įrašą

en: Zoom Level
lt_LT: Priartinimo lygis

en: Use your mouse to change the starting position of your map. When you have positioned the map to your desired location, press "Save Map" to keep your settings.
lt_LT: Patarimas: naudokite pelę norėdami pakeisti žemėlapio išdėstymą. Kuomet žemėlapį nustatysite į norimą padėtį ir norėsite išsaugoti nustatymus spauskite "išsaugoti žemėlapį"

en: Map Alignment
lt_LT: Žemėlapio lygiavimas

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Center
lt_LT: Centras

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Map type
lt_LT: Žemėlapio tipas

en: Roadmap
lt_LT: Eismas

en: Satellite
lt_LT: Palydovas

en: Hybrid
lt_LT: Mišrus

en: Terrain
lt_LT: Reljefas

en: Fields
lt_LT: Individualus žymeklis

en: Enable Store Locator
lt_LT: Aktyvuoti parduotuvių paiešką

en: Show distance in
lt_LT: Atstumą rodyti

en: Store Locator Style
lt_LT: Pardavimo vietos paieška

en: Search Area
lt_LT: Paieška

en: Radial
lt_LT: Spindulys

en: Default radius
lt_LT: Adresas 'Į' pagal nutylėjimą

en: Maximum zoom
lt_LT: Priartinimo lygis

en: Radius Style
lt_LT: Spindulys

en: Store Locator Placement
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Default Icon
lt_LT: Info langas

en: Marker animation
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Bounce
lt_LT: Šokinėjantis

en: Drop
lt_LT: Uždėti

en: Line color
lt_LT: Linijos spalva

en: Fill color
lt_LT: Užpildyti spalva

en: Fill opacity
lt_LT: Užpildyti neskaidrumą

en: View
lt_LT: Žiūrėti

en: Store Locator Documentation
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Query String
lt_LT: Užklausų eilė

en: ZIP / Address:
lt_LT: Pašto kodas / Adresas

en: Location Placeholder
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Enter a location
lt_LT: Naudoti mano padėtį

en: Default address
lt_LT: Adresas 'Į' pagal nutylėjimą

en: Enable title search
lt_LT: Įgalinti pavadinimo paiešką

en: Title search String
lt_LT: Paiškos eilutės pavadinimas

en: Enter a title
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Show distance from search
lt_LT: Atstumą rodyti

en: Allow category selection
lt_LT: Įgalinti kategorijos pasirinkimą

en: Allow users to use their location as the starting point
lt_LT: Leisti vartotojams pasirinkti žymeklio kategoriją?

en: Hide all markers until a search is done
lt_LT: Slėpti visus žymeklius kol baigsis paieška

en: Enable Directions?
lt_LT: Įgalinti nuorodas?

en: Presets
lt_LT: Temos pasirinkimas

en: Editor
lt_LT: Redaguoti

en: Custom Image
lt_LT: Individualus žymeklis

en: Theme Presets
lt_LT: Temos pasirinkimas

en: Saturation
lt_LT: Žymeklio duomenų vieta

en: Lightness
lt_LT: Linijos storis

en: Enable Custom Image
lt_LT: Įgalinti automatinį aukštį

en: Width (px)
lt_LT: Plotis

en: Height (px)
lt_LT: Aukštis

en: Attribution
lt_LT: Animacija

en: Infowindow Colors
lt_LT: Info lango nustatymai

en: Primary Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Accent Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Text Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Allow users to share marker links
lt_LT: Leisti vartotojams įkelti paveikslėlį?

en: Filtering
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: DataTables
lt_LT: Stiliaus nustatymai

en: Disabled
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Order markers by
lt_LT: Rikiuoti žymeklius pagal

en: Category Priority
lt_LT: Kategorijos žymeklis

en: Rating
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Ascending
lt_LT: Didėjantis

en: Descending
lt_LT: Mažėjantis

en: Category Filter
lt_LT: Kategorijos žymeklis

en: Category Filter Placement
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Disable Zoom On Listing Click
lt_LT: Išjungti priartinimo nustatymus

en: Change listing table search string
lt_LT: Paiškos eilutės pavadinimas

en: Search:
lt_LT: Paieška

en: Showing
lt_LT: Išsaugoti linijinę diagramą

en: To:
lt_LT: Į

en: Category Legends
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Enable Category Legends
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Marker
lt_LT: Žymekliai

en: Bounds
lt_LT: Šokinėjantis

en: User Location
lt_LT: Naudoti mano padėtį

en: Street View
lt_LT: Išjungti gatvės vaizdą

en: Zoom on marker click
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Enable Shape Labels
lt_LT: Įgalinti debesų sluoksnį?

en: Disable Shape InfoWindows
lt_LT: Info langas

en: Show User's Location?
lt_LT: Rodyti vartotojo lokaciją?

en: Show distance from location?
lt_LT: Atstumą rodyti

en: Map starts in Street View
lt_LT: Išjungti gatvės vaizdą

en: Add Point
lt_LT: Pridėti daugiakampį

en: Stop Editing
lt_LT: Pro versija

en: Position
lt_LT: Pro versija

en: Heading
lt_LT: Didėjantis

en: Maximum Zoom Out Level
lt_LT: Priartinimo lygis

en: Maximum Zoom In Level
lt_LT: Priartinimo lygis

en: Default Marker Image
lt_LT: Numatytasis žymeklio paveikslėlis

en: Select
lt_LT: Pasirinkti

en: Map Layers
lt_LT: Aktyvuoti sluoksnius

en: Bicycle Layer
lt_LT: Dviratininkų sluoksnis

en: Traffic Layer
lt_LT: Eismo sluoksnis

en: Transit Layer
lt_LT: Eismo sluoksnis

en: Enable Marker Ratings
lt_LT: Išsaugoti žymeklio vietą

en: The KML/GeoRSS layer will over-ride most of your map settings
lt_LT: KML/GeoRSS sluoksnis pakeis daugelį jūsų žamėlapio nustatymų

en: For multiple sources, separate each one by a comma.
lt_LT: Skirtingus šaltinius atskirkite kableliais

en: Integration
lt_LT: Bendri nustatymai

en: Map type (Google Maps) (string)
lt_LT: WP Google Map nustatymai

en: Info Window
lt_LT: Info langas

en: Hide the title (true|false)
lt_LT: Nerodyti pavadinimo

en: Hide the address (true|false)
lt_LT: Slėpti adreso laukelį

en: Hide the description (true|false)
lt_LT: Nerodyti aprašymo

en: Hide the category (true|false)
lt_LT: Slėpti kategorijos stulpelį

en: Hide the links (true|false)
lt_LT: Nerodyti pavadinimo

en: Upgrade Now
lt_LT: Pro atnaujinimas

en: Create custom markers with detailed info windows
lt_LT: Sukurti individualius maršrutus arba kontūrus, naudojant linijines diagramas

en: Add titles, descriptions, HTML, images, animations and custom icons to your markers.
lt_LT: Pridėkite savo sukurtas ikonas, pavadinimus, aprašymus, paveiksliukus bei nuorodas į jūsų žymeklius su

en: Create as many maps as you like.
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Add categories to your markers
lt_LT: Pridėti detalią žymeklio informaciją!

en: Advanced options
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: Polygons and Polylines
lt_LT: Linijinės diagramos duomenys

en: Amazing Support
lt_LT: Pagalbos forumas

en: Easy Upgrade
lt_LT: Pro atnaujinimas

en: View the demos
lt_LT: peržiūrėti mūsų dokumentaciją

en: Add Marker
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Marker Editor
lt_LT: Žymeklio pavadinimas

en: Advanced Markers
lt_LT: Išplėstiniai žymekliai

en: Add Polygon
lt_LT: Pridėti daugiakampį

en: Polygon Editor
lt_LT: Daugiakampio duomenys

en: Add Polyline
lt_LT: Pridėti linijinę diagramą

en: Polyline Editor
lt_LT: Linijinės diagramos duomenys

en: Add heatmaps
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: with the Pro version
lt_LT: su Pro versija

en: Heatmap Editor
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Circle Editor
lt_LT: Redaguoti

en: Add Rectangle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Rectangle Editor
lt_LT: Atstumą rodyti

en: Add Label
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Label Editor
lt_LT: Redaguoti

en: Overlay Editor
lt_LT: Redaguoti

en: Need help with the plugin?
lt_LT: Susiduriate su problemomis dėl šio įskiepio?

en: WP Go Maps Documentation Section
lt_LT: WP Google Map nustatymai

en: Documentation
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Troubleshooting
lt_LT: Trikdžių nustatymai

en: WP Go Maps Community Forums
lt_LT: WP Google Maps klaidų žurnalas

en: WP Go Maps Get in touch
lt_LT: WP Google Map nustatymai

en: Get in touch
lt_LT: Gauti nuorodas į

en: WP Go Maps Privacy Policy
lt_LT: tik su WP Google Maps

en: About WP Go Maps
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Remember to save your map!
lt_LT: Nepamirškite išsaugoti žemėlapį!

en: Polygon
lt_LT: Daugiakampis

en: Start tour
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Create a marker
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Let's place a marker on our map!
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: Enter an address
lt_LT: Žymeklio adresas

en: Type the location for your marker
lt_LT: Pridėti detalią žymeklio informaciją!

en: Save marker
lt_LT: Išsaugoti žymeklį

en: Marker list
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Head over to the marker list
lt_LT: Slėpti žymeklio nuorodą

en: Your markers
lt_LT: Jūsų žymekliai

en: Here's a list of the markers on your map
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: Open settings
lt_LT: Kiti nustatymai

en: Your map settings can be found here
lt_LT: Jūsų nustatymai išsaugoti.

en: Map features
lt_LT: Žemėlapio pavadinimas

en: Creating markers
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Editing markers
lt_LT: Redaguoti žymeklį

en: Address/GPS
lt_LT: Adresas/GPS

en: Link URL
lt_LT: Nuorodos URL

en: Marker Icon
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Animation
lt_LT: Animacija

en: InfoWindow open by default
lt_LT: Info lango nustatymai

en: Save Marker
lt_LT: Išsaugoti žymeklį

en: <strong>Click</strong> on the map to add a label.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Editing labels
lt_LT: Redaguoti žymeklį

en: <strong>Click and drag</strong> the edge of the label to alter it's location.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Save Label
lt_LT: Išsaugoti žymeklį

en: Creating polygons
lt_LT: Redaguoti daugiakampį

en: Editing polygons
lt_LT: Redaguoti daugiakampį

en: Fill Opacity
lt_LT: Užpildyti neskaidrumą

en: Line Opacity
lt_LT: Linijos tamsumas

en: Creating polylines
lt_LT: Linijinės diagramos

en: Editing polylines
lt_LT: Redaguoti linijinę diagramą

en: Creating rectangles
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: <strong>Click</strong> on the map to set the first corner of your rectangle.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Editing rectangles
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: <strong>Click and drag</strong> corners of the rectangle to resize it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: <strong>Click and drag</strong> the edges of the rectangle to resize it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Save Rectangle
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: New Map
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Create unlimited maps
lt_LT: Sukurti neribotą skaičių žemėlapių

en: Close Window
lt_LT: Info langas

en: Thank you for joining our newsletter!
lt_LT: Ačiū už jūsų atsiliepimus

en: Beta Settings
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: Custom Scripts
lt_LT: Individualus CSS

en: Miscellaneous
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: Google Maps API Key (required)
lt_LT: Google API raktas (Būtinas)

en: Disable Full Screen Control
lt_LT: Išjungti Pan kotrolę

en: Disable StreetView
lt_LT: Išjungti gatvės vaizdą

en: Disable Zoom Controls
lt_LT: Išjungti priartinimo nustatymus

en: Disable Pan Controls
lt_LT: Išjungti Pan kotrolę

en: Disable Map Type Controls
lt_LT: Išjungti žemėlapio tipo nustatymus

en: Disable Tilt Controls
lt_LT: Išjungti Pan kotrolę

en: Disable Mouse Wheel Zoom
lt_LT: Išjungti priartinimą pelės ratuku

en: Disable Mouse Dragging
lt_LT: Išjungti tempimą pele

en: Disable Mouse Double Click Zooming
lt_LT: Išjungti priartinimą dvigubu pelės spustelėjimu

en: Retina Icon Width
lt_LT: Nuorodų rėmelio plotis

en: Pull marker data from
lt_LT: Paimti žymelkio duomenis iš

en: Database
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Marker data XML directory
lt_LT: Žymeklio duomenys XML aplanke

en: You can use the following
lt_LT: Galite naudotis sekančiu

en: Marker data XML URL
lt_LT: Žymeklio duomenys XML URL

en: Infowindow Style
lt_LT: Info lango nustatymai

en: Hide the title field
lt_LT: Nerodyti pavadinimo

en: Hide the address field
lt_LT: Slėpti adreso laukelį

en: Hide the category field
lt_LT: Slėpti kategorijos stulpelį

en: Hide the gallery/image field
lt_LT: Slėpti adreso laukelį

en: Hide the description field
lt_LT: Nerodyti aprašymo

en: Hide the marker fields
lt_LT: Slėpti adreso laukelį

en: Open Marker InfoWindows on
lt_LT: Atidaryti žymeklio info langus rūšiuojant

en: Click
lt_LT: Spausti

en: Open links in a new window
lt_LT: Nuorodas atidaryti naujame lange

en: (Tick this if you want to open your links in a new window)
lt_LT: (Pažymėti jei norite atidaryti nuorodas naujame lange)

en: Link text
lt_LT: Nuorodos tekstas

en: Disable InfoWindows
lt_LT: Info langas

en: Resize Images
lt_LT: Keisti nuotraukos dydį su Timthumb

en: Default Image Width
lt_LT: Numatytasis atvaizdo plotis

en: Default Image Height
lt_LT: Numatytasis atvaizdo aukštis

en: Add Beautiful Marker Listings
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: General Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Show X items by default
lt_LT: X elementą rodyti pagal nutylėjimą

en: Table Listings
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Hide the Icon column
lt_LT: Slėpti ikonos stulpelį

en: Hide the Link column
lt_LT: Slėpti ikonos stulpelį

en: Hide the Title column
lt_LT: Slėpti pavadinimo stulpelį

en: Hide the Address column
lt_LT: Slėpti adreso stulpelį

en: Hide the Category column
lt_LT: Slėpti kategorijos stulpelį

en: Hide the Description column
lt_LT: Slėpti aprašymo stulpelį

en: Carousel Listings
lt_LT: Karuselinis žymeklių sąrašas

en: Theme selection
lt_LT: Temos pasirinkimas

en: Sky
lt_LT: Dangus

en: Sun
lt_LT: Saulė

en: Earth
lt_LT: Žemė

en: Monotone
lt_LT: Vienspalvis

en: PinkPurple
lt_LT: Rausvai violetinė

en: White
lt_LT: Baltas

en: Black
lt_LT: Juodas

en: Hide the Image
lt_LT: Nerodyti nuotraukos

en: Hide the Title
lt_LT: Nerodyti pavadinimo

en: Hide the Marker Icon
lt_LT: Slėpti žymeklio ikoną

en: Hide the Address
lt_LT: Nerodyti adreso

en: Hide the Description
lt_LT: Nerodyti aprašymo

en: Hide the Marker Link
lt_LT: Slėpti žymeklio nuorodą

en: Hide the Directions Link
lt_LT: Slėpti aprašymo nuorodą

en: Carousel options
lt_LT: Karuselės nustatymai

en: Resize Images with Timthumb
lt_LT: Keisti nuotraukos dydį su Timthumb

en: Enable lazyload of images
lt_LT: Įjungti tingujį vaizdų įkėlimą

en: Enable autoheight
lt_LT: Įgalinti automatinį aukštį

en: Enable pagination
lt_LT: Įgalinti numeraciją

en: Enable navigation
lt_LT: Įgalinti navigaciją

en: Do not Enqueue Owl Theme
lt_LT: Nenaudoti TimThumb

en: Device Settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: After x milliseconds (1000 = 1 second)
lt_LT: Automatinis pakartojimas po x milisekundžių (1000 = 1 sekundė)

en: Store Locator Radii
lt_LT: Pardavimo vietos paieška

en: Categorize markers
lt_LT: Kategorijos žymeklis

en: Category Source
lt_LT: Kategorijos žymeklis

en: Category Selection Logic
lt_LT: Įgalinti kategorijos pasirinkimą

en: OR
lt_LT: ARBA

en: Filter by category displayed as
lt_LT: Filtruoti pagal kategoriją rodamą kaip

en: Styling
lt_LT: Dviračiu

en: Company Name
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Default Notice
lt_LT: Info langas

en: Gallery Image Size
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Thumbnail
lt_LT: Atvaizdo miniatiūra

en: WooCommerce Integration
lt_LT: Bendri nustatymai

en: Enable Checkout Map
lt_LT: Išsaugoti kategoriją

en: Checkout Map
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Checkout Placement
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Integration Tools
lt_LT: Bendri nustatymai

en: This will delete all markers.
lt_LT: Tai yra retina ekranui pritaikytas žymeklis

en: Enable Dynamic SQL Refactors
lt_LT: Įgalinti nuorodas?

en: Save Settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Radius:
lt_LT: Spindulys

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Accent Text Color
lt_LT: Linijos spalva

en: Border Radius
lt_LT: Spindulys

en: Backdrop Filter
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Save Styling
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Accent Areas
lt_LT: Linijos spalva

en: Support
lt_LT: Pagalbos forumas

en: Creating your first map
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: Creating a Google Maps API Key
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: WP Go Maps Documentation
lt_LT: WP Google Map nustatymai

en: View all documentation.
lt_LT: peržiūrėti mūsų dokumentaciją

en: Support forum
lt_LT: Pagalbos forume.

en: Apple Maps
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Monochrome
lt_LT: Vienspalvis

en: Night Mode
lt_LT: Dešinė

en: Create maps that you'll love!
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Unlimited Markers
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Create as many markers as you like!
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: If you're a tech-savvy individual, you may skip this step.
lt_LT: prieš pradedant. Jei esate pažengęs vartotojas, galite praleisti šį etapą.

en: Support Desk
lt_LT: Pagalbos forumas

en: We'll answer your request within 24 hours!
lt_LT: greitai ir draugiškai pagalbai. Atsakysime į jūsų užklausą per 24 valandas.

en: Thank you for updating! WP Go Maps helps you build amazing maps through a simple interface and powerful functionality along with world class support.
lt_LT: Nuostabus žemėlapis. Nesudėtinga sąsaja. Galingas funkcionalumas. Pasaulinio lygio pagalba.

en: See the troubleshooting manual.
lt_LT: Žiūrėti pagalbos vadovą.

en: Or ask a question on our
lt_LT: Arba užduokite klausimą mūsų

en: General Complicance
lt_LT: Bendri nustatymai

en: OpenLayers
lt_LT: Aktyvuoti sluoksnius

en: Create your Map
lt_LT: Sukurti žemėlapį

en: New
lt_LT: Pridėti naują

en: Pro Upgrade
lt_LT: Pro atnaujinimas

en: copy this into your post or page to display the map
lt_LT: norint atvaizduoti žemėlapį, įkelti tai į puslapį ar į įrašą

en: Below Map
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Above Map
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Style options
lt_LT: Stiliaus nustatymai

en: Line opacity
lt_LT: Linijos tamsumas

en: Advanced Settings:
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: Enable Layers
lt_LT: Aktyvuoti sluoksnius

en: Enable Polygon Labels
lt_LT: Įgalinti debesų sluoksnį?

en: Disable Polygon InfoWindows
lt_LT: Info langas

en: Default Infowindow
lt_LT: Info langas

en: Modern Infowindow
lt_LT: Info langas

en: Modern Plus Infowindow
lt_LT: Info langas

en: Circular Infowindow
lt_LT: Info langas

en: Inherit Global Setting
lt_LT: Nustatymai

en: No marker listing
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Basic table
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Basic list
lt_LT: Bazinė lentelė

en: Advanced table
lt_LT: Išplėstiniai žymekliai

en: Marker Listing Placement
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Top Left
lt_LT: Kairė

en: Top Center
lt_LT: Centras

en: Top Right
lt_LT: Dešinė

en: Left Top
lt_LT: Kairė

en: Left Center
lt_LT: Centras

en: Right Top
lt_LT: Dešinė

en: Right Center
lt_LT: Centras

en: Bottom Center
lt_LT: Centras

en: Filter by Category
lt_LT: Filtruoti pagal kategoriją

en: Allow users to filter by category?
lt_LT: Leisti vartotojams filtruoti pagal kategoriją?

en: DataTable Options
lt_LT: Stiliaus nustatymai

en: Example: Showing entries
lt_LT: Karuselės nustatymai

en: Tip: Use your mouse to change the layout of your map. When you have positioned the map to your desired location, press "Save Map" to keep your settings.
lt_LT: Patarimas: naudokite pelę norėdami pakeisti žemėlapio išdėstymą. Kuomet žemėlapį nustatysite į norimą padėtį ir norėsite išsaugoti nustatymus spauskite "išsaugoti žemėlapį"

en: Add a new Marker
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Edit Marker
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Add a new Polygon
lt_LT: Pridėti naują daugiakampį

en: Add a new Polyline
lt_LT: Pridėti naują linijinę diagramą

en: Add a new Heatmap
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: Edit Heatmaps
lt_LT: Sukurti naują kategoriją

en: Add a new Circle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Edit Circle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Add a new Rectangle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Edit Rectangle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Add advanced markers
lt_LT: Pridėti išplėstinį žymeklį

en: Edit existing Rectangles
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Edit existing Polylines
lt_LT: Redaguoti linijinę diagramą

en: Edit existing Polygons
lt_LT: Redaguoti daugiakampį

en: Edit existing Markers
lt_LT: Redaguoti žymeklį

en: Add custom markers to your map!
lt_LT: Prie žemėlapio pridėti išplėstinius žymeklius!

en: here
lt_LT: čia

en: Add different marker icons, or your own icons to make your map really stand out!
lt_LT: Pridėkite skirtingas žymeklių ikonas arba jūsų pačių ikonas jei norite, kad jūsų žemėlapis išsiskirtų!

en: Pro Edition
lt_LT: Pro versija

en: WP Go Maps encourages you to make use of the amazing icons at
lt_LT: WP Google Maps skatina jus naudotis puikiomis ikonomis, kurias sukūrė Nicolas Mollet's Maps Icons Collection

en: Custom Marker
lt_LT: Individualus žymeklis

en: On Hover Line Color
lt_LT: Linijos spalva užvedus pelę

en: On Hover Fill Color
lt_LT: Užpildyti spalva užvedus pelę

en: On Hover Opacity
lt_LT: Nustatyti tamsumą užvedus pelę

en: Polygon data
lt_LT: Daugiakampio duomenys

en: Polyline data
lt_LT: Linijinės diagramos duomenys

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: My Maps
lt_LT: Mano žemėlapis

en: General Map Settings
lt_LT: Bendri žemėlapio nustatymai

en: Troubleshooting Options
lt_LT: Trikdžių nustatymai

en: Over-ride current jQuery with version 1.11.3 (Tick this box if you are receiving jQuery related errors after updating to WordPress 4.5)
lt_LT: Perrašyti dabartinę jQuerry versiją 1.8.3. versija (pažymėti čia jeigu susiduriate su jQuerry susijusiomis klaidomis)

en: Transport Map
lt_LT: Eismo sluoksnis

en: Lowest level of access to the map editor
lt_LT: Žemiausias priėjimo lygis žemėlapio redaguotojui

en: Marker Data Location
lt_LT: Žymeklio duomenų vieta

en: We suggest that you change the two fields below ONLY if you are experiencing issues when trying to save the marker XML files.
lt_LT: Mes siūlome pakeisti šiuos laukelius TIK TUO ATVEJU jeigu kyla problemų bandant išsaugoti žymeklio XML failus.

en: Currently using
lt_LT: Šiuo metu naudojamas

en: No Global Setting
lt_LT: Nustatymai

en: Max InfoWindow Width
lt_LT: Maksimalus info lango plotis

en: Other settings
lt_LT: Kiti nustatymai

en: Open Marker InfoWindows by
lt_LT: Atidaryti žymeklio info langus rūšiuojant

en: Marker Listing Settings
lt_LT: Žymeklių sąrašo nustatymai

en: Changing these settings will alter the way the marker list appears on your website.
lt_LT: Šių nustatymų pakeitimas pakeis tai, kaip žymekliai atrodys jūsų svetainėje.

en: Advanced Marker Listing
lt_LT: Papildomas žymeklių sąrašas

en: Basic Marker Listings
lt_LT: Žymeklių sąrašas

en: Carousel Marker Listing
lt_LT: Karuselinis žymeklių sąrašas

en: Image and Carousel options
lt_LT: Karuselės nustatymai

en: Responsivity Settings
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: Items
lt_LT: Elementai

en: Autoplay after x milliseconds (1000 = 1 second)
lt_LT: Automatinis pakartojimas po x milisekundžių (1000 = 1 sekundė)

en: Custom CSS
lt_LT: Individualus CSS

en: Custom JS
lt_LT: Individualus CSS

en: Other Caching
lt_LT: Kiti nustatymai

en: Miscellaneous Settings
lt_LT: Žemėlapio nustatymai

en: WP Go Maps Support
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: Documentation:
lt_LT: Parduotuvės lokatoriaus dokumentavimas

en: Build amazing maps through a simple interface and powerful functionality along with world class support.
lt_LT: Nuostabus žemėlapis. Nesudėtinga sąsaja. Galingas funkcionalumas. Pasaulinio lygio pagalba.

en: Create as many markers as you like
lt_LT: Sukurti žymeklio kategoriją

en: Please select
lt_LT: Prašome paaiškinti

en: My first map
lt_LT: Mano pirmas žemėlapis

en: WP Go Maps:
lt_LT: WP Google žemėlapiai

en: API Key required
lt_LT: Google API raktas (Būtinas)

en: Use Google Maps
lt_LT: Naudoti Google Maps API

en: Select Engine
lt_LT: Pasirinkti

en: Get the Pro add-on to enable this feature
lt_LT: Gauti Pro įskiepį

en: Use my location
lt_LT: Naudoti mano padėtį

en: Please create the rectangle first.
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: Please create the polyline first.
lt_LT: ištrinti šią linijinę diagramą

en: Failed to get address
lt_LT: Nerodyti adreso

en: My Location
lt_LT: Mano padėtis

en: No address specified
lt_LT: Slėpti adreso laukelį

en: Please Wait...
lt_LT: Prašome paaiškinti

en: Please fill out both the "from" and "to" fields
lt_LT: Prašome užpildyti abu 'iš' ir 'į' laukelius

en: Are you sure you want to overwrite the existing theme data?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį

en: Upload Complete
lt_LT: Įkelti failą

en: Uploading file
lt_LT: Įkelti failą

en: WP Go Maps - Bulk JPEG Upload
lt_LT: WP Google Maps klaidų žurnalas

en: Requires WP Go Maps - Gold add-on 5.0.0 or above
lt_LT: Naudojatės WP Google Maps pirmą kartą?

en: Re-Enable Interactions
lt_LT: Įgalinti nuorodas?

en: Geocode was not successful for the following reason:
lt_LT: Geokodas nepavyko dėl šių priežasčių

en: Are you sure you want to delete this map?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį

en: Are you sure you want to delete these maps?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį

en: Are you sure you want to delete this data?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį

en: Add a Circle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Add a Rectangle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Pro version only
lt_LT: Tik Pro versija

en: Get the Pro add-on
lt_LT: Gauti Pro įskiepį

en: Click on the map to insert a vertex.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Click on a vertex to remove it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Drag a vertex to move it.
lt_LT: Norėdami pajudinti susikirtimo kampą, jį patraukite.

en: Show Polygon
lt_LT: Išsaugoti daugiakampį

en: Show Polyline
lt_LT: Išsaugoti linijinę diagramą

en: Delete your map
lt_LT: Ištrinti žemėlapį

en: Are you sure you want to delete the map
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti žemėlapį

en: There was a problem duplicating the map.
lt_LT: Nepavyko sukurti žemėlapio kopijos.

en: Shortcode
lt_LT: Trumpinys

en: View this link
lt_LT: Peržiūrėti nuorodą

en: Edit this marker
lt_LT: Redaguoti žymeklį

en: Edit this marker location
lt_LT: Redaguoti žymeklio vietą

en: Delete this marker
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: Mark
lt_LT: Žymekliai

en: Your marker location has been saved.
lt_LT: Jūsų žymeklio vieta išsaugota.

en: You cannot save a blank polygon
lt_LT: Negalima išsaugoti tuščio daugiakampio

en: Your polygon has been created.
lt_LT: Jūsų daugiakampis sukurtas.

en: Your polygon has been saved.
lt_LT: Jūsų daugiakampis išsaugotas.

en: You cannot save a blank polyline
lt_LT: Negalima išsaugoti tuščios linijinės diagramos

en: Your polyline has been created.
lt_LT: Jūsų linijinė diagrama sukurta.

en: Your polyline has been saved.
lt_LT: Jūsų linijinė diagrama išsaugota.

en: Add circle
lt_LT: Pridėti žymeklį

en: Click on the map to insert a circle.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Click or drag the circle to move it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Delete this circle
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: Click on the map to insert a rectangle.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad įterpti susikirtimo kampą

en: Click or drag the rectangle to move it.
lt_LT: Spūstelėkite ant žemėlapio, kad pašalinti susikirtimo kampą

en: Save rectangle
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Show Rectangle
lt_LT: Atstumą rodyti

en: Delete this rectangle
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: Enable this feature with WP Go Maps - Pro add-on
lt_LT: Naudojatės WP Google Maps pirmą kartą?

en: Bulk Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Duplicate
lt_LT: Daryti kopiją

en: Bulk Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Move Map
lt_LT: Išsaugoti žemėlapį

en: Delete this feature
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: Get Pro Version
lt_LT: Pro versija

en: <strong>WP Go Maps cannot find the directory it uses to save marker data to. Please confirm that <em>
lt_LT: <strong>WP Google Maps neranda aplanko, kuriame išsaugomi žymeklių duomenys. Patvirtinkite, kad <em>

en: </em>exists. Please also ensure that you assign file permissions of 755 (or 777) to this directory.
lt_LT: <em> egzistuoja. Prašome įsitikinti, kad įgalinote bylos leidimus 755 (arba 777) šiam aplankui.

en: There was a problem deleting the marker.
lt_LT: Nepavyko ištrinti žymeklio.

en: Delete Marker
lt_LT: Ištrinti žymeklį

en: Are you sure you want to delete this marker:
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį žymeklį:

en: My Markers
lt_LT: Mano žymekliai

en: Linked to
lt_LT: Susijęs su

en: Pic
lt_LT: Paveikslėlis

en: Edit Marker Location
lt_LT: Redaguoti žymeklio vietą

en: Marker Latitude
lt_LT: Žymeklio platuma

en: Marker Longitude
lt_LT: Žymeklio ilguma

en: Save Marker Location
lt_LT: Išsaugoti žymeklio vietą

en: Tip: Use your mouse to change the location of the marker. Simply click and drag it to your desired location.
lt_LT: Patarimas: naudokitės pele, norėdami pakeisti žymeklio vietą. Tiesiog paimkite ir patraukite į pageidaujamą vietą.

en: The map could not load.
lt_LT: Nepavyko įkelti žemėlapio.

en: This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists. If it persists, please contact nick@wpgmaps.com for support.
lt_LT: Tai paprastai sukelia nesuderinamas su kitu įskiepiu arba JavaScript klaida, kuri neleidžia mūsų įskiepio Javascript paleidimo. Pabandykite išjungti paeiliui visus įskiepius ir pažiūrėti, ar problema išlieka. Jeigu išlieka, prašome susisiekti nick@wpgmaps.com dėl pagalbos.

en: The plugin directory does not have 'write' permissions. Please enable 'write' permissions (755) for
lt_LT: Įskiepio katalogas neturi 'prieigos' teisių. Prašome įgalinti 'prieigos' teises (755)

en: in order for this plugin to work! Please see
lt_LT: kad įskiepis veiktų. Prašome žiūrėti

en: this page
lt_LT: šį puslapį

en: for help on how to do it.
lt_LT: kaip tai padaryti.

en: This folder does not exist. Please create it.
lt_LT: Aplankas neegzistuoja. Prašome jį sukurti.

en: WP Go Maps does not have write permission to the marker location directory. This is required to store marker data. Please CHMOD the folder
lt_LT: WP Google Maps neturi prieigos teisių žymeklių vietos direktorijai. Tai yra reikalinga norint išsaugoti žymeklių duomenis. Prašome CHMOD šį aplanką.

en:  to 755 or 777, or change the directory in the Maps->Settings page. (Current file permissions are
lt_LT: į 755 arba 777, arba pakeiskite direktoriją Žemėlapiai -> Nustatymai puslapyje. (Dabartinis bylos leidimas yra

en: View the instruction video
lt_LT: Slėpti aprašymo nuorodą

en: Read the documentation
lt_LT: Reikia pagalbos? Skaityti dokumentaciją

en: paste your Google Maps JavaScript API Key here
lt_LT: Google API raktas (Būtinas)
